• Tahribatsız Muayene Kontrolü (NDT)

  Tahribatsız ve Tahribatlı muayene yöntemleri imalatın ilk aşamalarında tespit edilen hatalara erken müdahale etme imkânı sağlarken üretim süresini kısaltmakta ve üretim maliyetini düşürmektedir.
 • KAYNAK MÜHENDİSLİĞİ

  Tüm proje ve üretim süreçlerinin her aşamasında kaynak mühendisliği hizmetleri sunmaktayız. Proje teknik ihtiyaçlarına göre kaynak ön şartnamesi (pWPS), destekleyici yöntem deneyleri (PQR) ve nihai kaynak prosedürü şartnamesi (WPS) hazırlanması.
 • KAYNAKÇI BELGELENDİRME

  Kaynakçı adaylarının ilgili standartlara göre sınav yapılması, test parçalarının tahribatsız ve tahribatlı testlere tabi tutulup, sonuçlarına göre değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi hizmetlerini sunmaktayız.
 • WPS - PQR

  Proje teknik ihtiyaçlarına göre kaynak ön şartnamesi (pWPS), destekleyici yöntem deneyleri (PQR) ve nihai kaynak prosedürü şartnamesi (WPS) hazırlanması.

"PARS KALİTE sistemli ve profesyonel çalışması sayesinde müşteri beklenti ve iş gereksinimlerini tam ve zamanında karşılamayı ilke edinmiştir."

Şimdi İletişime geçin...

Hakkımızda

PARS KALİTE,  Tahribatsız Muayene ve Mühendislik alanında hizmet veren, tecrübeli, sürekli ARGE çalışmalarında bulunan donanımlı mühendis ve teknik eleman kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

PARS KALİTE sistemli ve profesyonel çalışması sayesinde müşteri beklenti ve iş gereksinimlerini tam ve zamanında karşılamayı ilke edinmiştir. Sektöre katkı sağlayacak her türlü bilgi ve veriyi en iyi şartlarda müşterilerine sunmaktadır

Radyografik Muayene (RT)
Ultrasonik Muayene (UT)
Manyetik Parçacık Testi (MT)
Sıvı Penetrant Testi (PT)
Gözle Muayene (VT)
Kaynakçı Belgelendirme
WPS
PQR
3.Taraf Gözetim
Eğitim ve Sertifikalandırma

Hizmetlerimiz

Tüm proje ve üretim süreçlerinin her aşamalarında hizmetleri sunmaktayız.

Vizyon

Tüm hizmetlerimizde etkin, hızlı, kaliteli,  güvenilir, güncel ve çözüm odaklı stratejiler ile ulusal ve uluslararası platformda müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak sektöre öncülük etmektir.